FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa szata strony - Skamieniałe drewno
Autor Wiadomość
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2013-02-11, 15:18   Nowa szata strony - Skamieniałe drewno

Nie wszyscy z grona forumowiczów należą do Towarzystwa Pasjonatów Skamieniałego Drewna. Mając to na uwadze, mam przyjemność powiadomić niezrzeszonych o nowej szacie strony Koleżanki Sandry (oraz oficjalnej strony TPSD).
Zachęcam do odwiedzin, z naciskiem na galerię okazów drewien z różnych zakątków świata.
 
 
sandra

Dołączyła: 29 Paź 2010
Posty: 195
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-12, 00:11   

Prace nad odświeżoną wersją strony o Skamieniałym drewnie prowadzi (nie zostały jeszcze ukończone)
admin naszego Forum - Irek, któremu gorąco dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas :!:
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2013-02-12, 20:30   

No super Ireczku.Widzę że cicho formułowany postulat doczekał się natychmiastowej realizacji.Teraz wszyscy uczestnicy forum mają bezpośredni kontakt ze stroną Skamieniałe drewno.
Jestem pewny że ułatwi to osobom zainteresowanych tematem ,poruszanie się w chaszczach internetu.Mi osobiście na pewno ( bom leniiiiiiiiwyyyyy ). Wielkie dzięki :mrgreen:

Klikajcie w nagłówek forum
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2013-02-13, 17:03   

Super.Miło się patrzy.

Człek który przenosi góry,musiał zacząć od kamieni.-Doug Horton... lub dynamitu -ja :D
 
 
iro

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 56
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-13, 17:11   

Zmodyfikowałem styl forum aby pasował do nowej strony www, przez jakiś czas mogą się pojawiać stare elementy, np stare ikonki, bo mogą siedzieć w casche'u - jakby coś było po staremu proponuję użyć w przeglądarce CRTL+F5, powinno się poodświeżać. Mam nadzieję, że nowy styl przypadnie do gustu, niemniej można zgłaszać uwagi :-D
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2013-02-13, 21:23   

iro napisał/a:
niemniej można zgłaszać uwagi
...może coś uda się pomyśleć nad
ścieżką dźwiękową...jakiś szum liści paproci ,kołysanych bryzą znad Tetydy..lub klekot spadających strobili karbońskich widłaków?...ewentualnie ..skrzypienie skrzypów na melodię "Już szumią kasztany"? :mrgreen:
 
 
iro

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 56
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-14, 17:50   

:-) no, uważaj bo się zdziwisz...
 
 
TPSD NEMO
taki tam poszukiwacz


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 215
Skąd: Śląsk - Czerwionka
Wysłany: 2013-02-14, 17:54   

proponuję dźwięk wydawany przez korniki ( no może ewentualnie jakiś dźwięk kornika łamiącego ząb) :) :)
 
 
TPSD kornik

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2481
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2013-02-14, 18:37   

iro napisał/a:
no, uważaj bo się zdziwisz...
...Dokonało się ,już wpadłem w zdumienie ,widząc zainteresowanie i wydźwięk z jakim spotkała się moja propozycja. :lol:
NEMO napisał/a:
proponuję dźwięk wydawany przez korniki
mimo ze korniki są urocze ( :mrgreen: ) w drewnianym forum już mają sporo zajęcia ,niech odpoczną ..dbajmy o zwierzaczki.
Tłem znakomitym jak wydaje mi się,mógłby być dżingiel wydawany przez entuzjastów drewna , coś na melodię "hej-ho, hej-ho, po drewno by się szło.."(niestety dalszych wersów nie pamiętam ,były dość niezrozumiałe z racji wspomagania się wymienionych entuzjastów napojem , jakże adekwatnym w nazwie, Dębowy strong ). Niemniej w oddali słyszałem coś podobnego do dźwięku idiofonów zderzanych możliwe iż to były kastaniety....chyba że...tak brzmią opakowania po Dębowym... :lol: :lol: Czy Koleżeństwu ta propozycja nie wydaje się kusząca?
 
 
Krzychu

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-02-16, 18:05   

Jak dla mnie nowa szata jest super. Fajny pomysł i wykonanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS