FAQFAQ   Regulamin   SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Strona Główna
- Warunki Rejestracji

REGULAMIN FORUM - SKAMIENIAŁE DREWNO

1. Forum - Skamieniałe Drewno jest forum ogólnodostępnym, z wyjątkiem części przeznaczonej dla członków Towarzystwa Pasjonatów Skamieniałego Drewna (TPSD).

2. Forum powstało z inicjatywy prywatnej kilku osób zaangażowanych w TPSD, które zajmują się jego administracją i moderacją.

3. Dostęp do Forum uwarunkowany jest zapoznaniem się i przestrzeganiem niniejszego Regulaminu - założenie konta na Forum jest równoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu. Jednocześnie użytkownik zgadza się na przechowywanie na serwerze hostującym Forum jego dobrowolnie podanych przy rejestracji danych, w tym adresu e-mail. Usunięcie konta jest możliwe w każdym momencie, na prośbę przesłaną do administratora Forum. Dane podane przy rejestracji są używane jedynie na potrzeby tego Forum i nie są w żaden sposób nikomu udostępniane.

4. Zabronione jest używanie dwóch lub więcej kont przez jedną osobę.

5. Na Forum prowadzi się dyskusje na temat skamieniałego drewna oraz w tematach merytorycznie powiązanych.

5.1. Aby zachować informacyjny charakter serwisu o skamieniałym drewnie osoby publikujące fotografie na Forum zobowiązane są do opisywania prezentowanych skamieniałości. Należy podać przynajmniej uogólnione miejsce znalezienia okazu (np. region, okolice miejscowości, nazwa kopalni) oraz jego rozmiary.

5.2. Publikując fotografie przedstawiające wycinki skamieniałości (powiększenia) należy zamieścić również fotografię całego okazu.

6. Na Forum obowiązują zasady kultury, dobrych obyczajów oraz netykiety, w tym obowiązuje bezwzględny zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów.

7. Nowe tematy należy rozpoczynać w odpowiednich podforach, tematy umieszczone w nieprawidłowym miejscu będą przenoszone.

8. Tematy, w których udzielono wyczerpującej odpowiedzi na pytanie autora będą zamykane.

9. Tematy zdublowane będą usuwane.

10. Użytkownicy zobowiązani są przed opublikowaniem wypowiedzi do sprawdzenia pisowni pod kątem ortografii i gramatyki.

11. Zabronione jest obrażanie innych użytkowników, lub jakiekolwiek zachowania naruszające ich dobra osobiste.

12. Publikacja tekstów, wypowiedzi, opinii, zdjęć i innych materiałów musi odbywać się z poszanowaniem praw autorskich, w tym - w przypadku treści wcześniej niepublikowanych - jedynie za zgodą autora.

13. Na Forum zabronione jest umieszczanie w jakikolwiek sposób informacji reklamowych i innych treści o charakterze komercyjnym, a także odnoszących się do polityki lub religii.

14. Dozwolone jest umieszczanie odnośników do stron prywatnych o charakterze domowym lub hobbystycznym.

15. Wpisy na Forum łamiące Regulamin będą kasowane.

16. Zachowania użytkowników niezgodne z Regulaminem lub działania na szkodę forum będą karane czasowym ograniczeniem możliwości pisania, ograniczeniem dostępu do forum lub trwałym usunięciem konta.

17. Administrator i moderatorzy Forum nie biorą odpowiedzialności za posty umieszczane na Forum przez użytkowników.

Uwaga:
Nazwa użytkownika oraz adres e-mail podawany w trakcie rejestracji nie mogą zawierać imienia i nazwiska osoby rejestrującej się.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Style modified by NeXuS